CLOU Electronics · енергосистеми
CLOU Electronics Aqua-C3.0 Ultra (S/H Version)
в наявностімодульний блокAC-блок (з вбудованим PCS)рідинне охолодженняLFP · 587 AhBNEF Tier I
Все нижче — це дані, які CLOU Electronics публікує про Aqua-C3.0 Ultra (S/H Version): даташит, сторінка продукту та прес-релізи. Якщо цифра не опублікована, поле це вказує — ми не робимо припущень.
Варіанти
Показники енергії наведені як номіналу (початок експлуатації) в публікаціях виробника. Одна модель, кілька варіантів тривалості — один корпус з різними номіналами потужності.
| Варіанти | Енергія | Потужність | Тривалість |
|---|---|---|---|
| Aqua-C3.0 Ultra S (string PCS, 1288 kW @0.25CP) | 5,154 MWh | 1,288 MW | 4 h |
| Aqua-C3.0 Ultra H (DC, HV box, 1288 kW @0.25CP) | 5,154 MWh | 1,288 MW | 4 h |
Характеристики
| Хімія елемента | LFP |
|---|---|
| Ємність елемента | 587 Ah |
| Конфігурація елементів | не опубліковано |
| Поставник елементів | не опубліковано |
| Форм-фактор | модульний блок |
| Тип блока | AC-блок (з вбудованим PCS) |
| PCS інтегрована | так |
| Напруга DC | 1060–1411.2 V |
| Охолодження | рідинне охолодження |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Температура експлуатації | -30…50 °C |
| Розміри (Д × Ш × В) | 4400 × 2438 × 3050 mm |
| Маса | 38,7 t |
| Енергетична щільність | не опубліковано |
| Ефективність туди-назад | не опубліковано |
| Кількість циклів | не опубліковано |
| Календарний ресурс | не опубліковано |
| Гарантія | не опубліковано |
| Гасіння пожеж | FACP, smoke/temperature detectors, gas detectors, ventilation, water fire-fighting / fire hose connection, aerosol |
| Покоління | 3.0 Ultra |
| Оголошена | 2026-03 |
Сертифікації
IEC 61000IEC 62619IEC 62933IEC 63056IEC 62477-1EN 50549G99CEI 0-16VDE-AR-N 4110VDE-AR-N 4120NTS 2.1NTS SENP 1.1UL 9540AUL 9540UL1741SBIEEE1547NFPA855NFPA69
Ключові факти
- 14.5-ft (4400 mm) container, 5154.3 kWh with 587 Ah cells; S ≤ 38 700 kg (4400×3050×2438 mm), H ≤ 38 000 kg (3950×3100×2438 mm)
- S version: SiC string PCS 1288 kVA, 690 Vac, grid-forming support; H version: DC high-voltage box
- Company claims 535 kWh/m² (DC) and 480 kWh/m² (AC) footprint density; nominal 1254.4 V (1060–1411.2 V)
- IEEE 693 moderate (high optional), C4/C5, altitude 2000 m (4000 m optional)
- Launched Solar & Storage Live Africa 2026-03 and The Smarter E Europe 2026-06
Що CLOU Electronics не публікує для цієї моделі
Ці поля пусті, оскільки жодна публічна специфікація чи прес-реліз їх не наводить. Це теж важлива інформація: запитайте ці значення, перш ніж скоротити список.
Конфігурація елементівПоставник елементівЕнергетична щільністьЕфективність туди-назадКількість циклівКалендарний ресурсГарантія
Подібні системи від інших виробників
LG Energy Solution
JF2 AC LINK (2HR / 4HR)
5,11 MWh · модульний блок · рідинне охолодження
CRRC Zhuzhou Institute
5.X String-type Liquid Cooling Energy Storage System
5,016 MWh · контейнер 20 ft · рідинне охолодження
Lishen Battery
5MWh 20ft liquid-cooled container (AC/DC integrated)
5,016 MWh · контейнер 20 ft · рідинне охолодження
Wärtsilä Energy Storage
GridSolve Quantum3
5,016 MWh · контейнер 20 ft · рідинне охолодження
Комерційна пропозиція для CLOU Electronics Aqua-C3.0 Ultra (S/H Version)
Coloprice публікується компанією Dream View, яка спеціалізується на закупівлях в Китаї. Для комерційних проектів ми купуємо контейнери BESS напрямо від виробника — перевірений виробник, аудит сертифікацій, інспекція перед відправкою, експорт та логістика — за фіксовану комісію 10%.
Джерела: Aqua-C3.0 Ultra — product page · Aqua-C3.0 Ultra datasheet (PDF) · CLOU news — Aqua-C3.0 Ultra unveiled (2026-03) · CLOU news — The Smarter E Europe 2026